BONJOUR MARKET

Tüm Bonjour ve Café Bonjour’ lar haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmetinizdedir.

[nggallery id=1]

 

Dünyada Bonjour Market

Bonjour, yüksek standartlarda bir istasyon market konsepti olarak Total’ in faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde hizmet vermektedir. 2012 yılı Temmuz ayından itibaren tüm Bonjour marketlerimiz yeni Café Bonjour standartlarında açılmaya başlamıştır. Mevcut Bonjour marketlerimiz de Café Bonjour standartlarında yenilenmeye başlamıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en yüksek standartlarda cevap vermek amacıyla sınırlı sayıda bayimizde kurulan özel bir istasyon marketi zinciri olan Bonjour, hem adet olarak hem de konsept olarak sürekli gelişmektedir. Bonjour İstasyon Marketleri iç ve dış tasarımı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği gibi perakendeciliğin ana unsurları en iyi şekilde birleştirilerek maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Hizmet ve Ürün Çeşitliliği

Türkiye’de Total istasyonlarında 2003 yılında uygulanmaya başlanan Bonjour konsepti, dünya standartlarına paralel olarak gelişmektedir. Ülkemizdeki Bonjour marketlerin tasarım ve hizmet standartları, dünya çapında istasyon marketçiliği konusunda elde edilen tüm deneyimler, ülkemizin şartları ve Türk tüketicisinin davranış özellikleri gözönüne alınarak belirlenmiştir.

Bonjour, müşterilerimizin tüm acil ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir ürün gamına sahiptir. Sıcak-soğuk içeceklerden kişisel bakıma günlük ihtiyaçların yanında oto bakım ve madeni yağ gibi aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri de Bonjour marketlerde bulabilirsiniz.